Темно сина машка блуза рачно дизајнирана од Моника Блажевска

1,190.00ден

Categories: ,

Опис

Машки блузон рачно цртан од страна на Дизајнерката Моника Блажевска, инспирирана од документарецот ,,Медена земја“, со бои на платно, коишто се специјално направени за ткаенини, и кои не се вадат и при перење.

Коментари

За овој продукт нема коментари

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *