Црна маица инспирирана од ,,Медена земја“, рачно изработена од дизајнерката Моника Блажевска

1,250.00ден

Categories: ,

Опис

Рачно исцртана со со бои на платно, коишто се специјално направени за ткаенини, и кои не се вадат и при перење, инспирирана од ,,Медена земја“

Коментари

За овој продукт нема коментари

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *