Црна кошула рачно дизајнирана од Моника Блажевска

1,690.00ден

Category:

Опис

Црна кошула рачно цртана со бои за ткаенини кои не се бришат при перење. Дизајнот е на Моника Блажевска, инспирирана од ,,Медена земја“.

Коментари

За овој продукт нема коментари

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *