Бела маица рачно дизајнирана од Моника Блажевска, инспирација од ,,Медена земја“

1,350.00ден

Categories: ,

Опис

Рачно исцртана со со бои за платно, коишто се специјално направени за ткаенини, и кои не се вадат и при перење, инспирирана од ,,Медена земја“.

Коментари

За овој продукт нема коментари

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *